ЛДЦ "Медея"
|
Просмотров: 17

О нас

  Акредитований медичний центр «Медея», заснований в Полтаві в 2003 році, був відповіддю на потребу жителів і гостей міста в якісному, висококваліфікованому і комфортному медичному обслуговуванні.
    Сьогодні полтавський медцентр «Медея» - це кращі фахівці міста, а також добре обладнана діагностична база, індивідуальний і абсолютно конфіденційний підхід до кожного пацієнта, прийом у зручний для нього час, а в разі потреби - виїзд до дому.

Медичний центр «Медея» - це повний комплекс послуг медичного обслуговування з чітко визначеними принципами

   1. висока кваліфікація фахівців і професійна етика всіх співробітників. Увага, турбота і доброзичливе ставлення до кожного, хто переступить поріг клініки;
    2. обстеження на сучасному обладнанні, що дозволяє забезпечити оптимальний рівень лікування; використання стерильного одноразового інструментарію;
    3. забезпечення максимальної оперативності в наданні медичних послуг кожному пацієнтові - зручне розташування і графік роботи клініки, попередній запис до лікарів і відсутність черг; готовність провести швидке комплексне обстеження пацієнта для встановлення точного діагнозу; готовність надати медичну допомогу на дому.


 

#
Адрес
Куйбишева, 24б, Полтава
#
Веб-сайт
http://clinicamedeya6.webnode.com.ua/