НОВОСТИ

У Полтаві хочуть контролювати, як витрачають бюджетні кошти

28 июля 2017 13:42 | Новости
Громадські організації разом із прокуратурою хочуть здійснювати моніторинг операцій із бюджетними коштами, аби не допускати правопорушень і вдосконалити закони
У Полтаві хочуть контролювати закупівлі за бюджетні гроші. Виявляється, що законодавство не враховує всі можливі правопорушення у цій сфері. Відтак у Полтаві та ще в чотирьох регіонах створять відповідні центри.
 
"Одна з цілей діяльності цих центрів – безпосередній збір інформації, яка буде покладена у розробку пропозицій щодо внесення змін до чинного законодавства щодо запобігання правопорушенням у системі публічних закупівель", – говорить Поліна Колганова, експерт з публічних закупівель ГО "Інститут аналітики та адвокації".
 
Ініціатори обіцяють, що спеціалісти у таких центрах будуть виявляти порушення в операціях із бюджетними грошима – та передаватимуть інформацію правоохоронцям, зокрема, прокуратурі області.
 
"Ми перші, хто з правоохоронних органів відгукнувся. Ми вже неодноразово зустрічалися, вже відбулися навчання в прокуратурі з питань моніторингу і використання інформації, отриманої із баз даних", – повідомляє Дмитро Дорогейко, прокурор відділу організації діяльності у сфері запобігання та протидії корупції.
 
За словами експерта з публічних закупівель, буде оголошено набір координаторів до центрів реагування. Останніх будуть навчати, як правильно працювати з даними.
Источник: hromadske.poltava.ua
Новости RSS   Просмотров(65)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
На дорозі Полтава-Олександрія облаштовують зупинки громадського транспорту
На дорозі Полтава-Олександрія облаштовують зупинки громадського транспорту 31 мая 2017

30 траня. УНН-Центр. На дорозі М-22 Полтава-Олександрія проводять ремонт проїжджої частини, інформує УНН-Центр з посиланням на САД у Полтавській області

Просмотров (75)
Полтавщина цивілізовано утилізуватиме побутові відходи
Полтавщина цивілізовано утилізуватиме побутові відходи 26 апреля 2017

Відповідно до обласної стратегії поводження з твердими побутовими відходами, на Полтавщині створять 4-5 великих полігонів, що будуть облаштовані відповідно сучасних норм, та близько двох десятків сортувальних станцій, де сміття буде сортоватись та спресовуватись

Просмотров (78)
У Полтаві відтворили найяскравіші складові епохи Відродження
У Полтаві відтворили найяскравіші складові епохи Відродження 13 марта 2017

11 березня в Полтаві стартував культурний проект «Ренесанс»

Просмотров (83)
Вернутся к разделу: Полтавские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)