НОВОСТИ

У Полтаві відтворили найяскравіші складові епохи Відродження

13 марта 2017 12:31 | Новости

Даний проект створений міжнародною організацією «Новий Акрополь».

Культурний проект «Ренесанс»– це інтерактивна виставка, в експозицію якої входить 17 інформаційних стендів, реконструйовані костюми доби Відродження, машини Леонардо да Вінчі, модель храму Темпьєто Сан Пьєтро ін Монторіо Браманте, інсталяція алхімічної міні-лабораторії.

Метою проекту є не лише ознайомити відвідувачів виставки з історичною епохою Відродження  і допомогти поринути в неповторну атмосферу Ренесансу. Також ціллю організаторів є показати людям, що все в світі рано чи пізно відроджується, все повертається.

«Ми хочемо налаштувати відвідувачів нашої виставки на філософські роздуми про те, що кожна людина може внутрішньо відродитися. На це здатен кожен із нас», — наголосила керівниця культурного центру «Новий Акрополь» в місті Полтава Ірина Овчаренко.

Протягом всієї весни в культурному центрі «Новий Акрополь» будуть проходити різноманітні заходи в рамках проекту «Ренесанс».

Аліна Бушер, Юрій Поденко

Джерело: hromadske.poltava.ua

Новости RSS   Просмотров(82)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
У Полтаві запропонували запустити нічні тролейбуси
У Полтаві запропонували запустити нічні тролейбуси 25 января 2017

На сайті Полтавської міської ради зареєстровано петицію про введення в дію руху нічного тролейбуса у місті. Ініціатор петиції Олександр Устьян зазначає, що нічний тролейбус надасть полтавцям та гостям міста можливість комфортно їздити до місць нічної роботи транспортних вузлів та місць відпочинку.

Просмотров (150)
Полтавщина вступить у новий рік з 7-мільярдним бюджетом
Полтавщина вступить у новий рік з 7-мільярдним бюджетом 23 декабря 2016

Головним питанням сьогоднішньої сесії Полтавської облради є прийняття проекту бюджету області на наступний рік. У порівнянні з минулим роком фінансовий документ містить загальну цифру більшу на 35%.

Просмотров (168)
Коммунальная техника работает на дорогах
Коммунальная техника работает на дорогах 30 ноября 2016

Техника КП «КАТП — 1628» работает в усиленном режиме. Как отмечает директор автотранспортного предприятия Сергей Шиян, за минувшие дороги Кременчуга убирали 11 автомобилей и 1 погрузчик.

Просмотров (150)
Вернутся к разделу: Полтавские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)