НОВОСТИ

У дитячій міській клінічній лікарні розширено та відремонтовано онкогематологічне відділення

25 ноября 2015 14:16 | Новости

У відділенні лікуються дітки із захворюваннями крові, онкологічною патологією. Останні кілька років відділення працює з перенавантаженням. У зв'язку з цим було прийнято рішення щодо розширення ліжкового фонду.

Ремонтні роботи тривали чотири місяці, на що було використано з міського бюджету майже 960,0 тисяч гривень. Також для розширеного відділення було придбано й необхідне обладнання на суму 245 тисяч гривень. За ці кошти закуплено медичні меблі, ліжка та матраци функціональні, опромінювані бактерицидні, приліжкову кисневу панель та інше. Розширення відділення дало змогу додати ще п'ять ліжок. Відтепер ліжковий фонд в онкогематології складає 30 ліжок.

Ранком відбулося відкриття вже розширеного та відремонтованого онкогематологічного відділення. Урочисто перерізали стрічку міський голова Олександр Мамай та головний лікар дитячої міської клінічної лікарні Лариса Савченко.

Очільник Полтави Олександр Мамай наголосив, що одним з пріоритетних завдань для міської влади є турбота про підростаюче покоління, здоров'я ж дитини – на першому місці:

– Наша найбільша цінність – це діти. Міська влада зобов'язана створити належні та неодмінні умови в лікарняних закладах, аби діти, перебуваючи там, були в комфортних умовах, не відчували потреби в будь-чому, що має дати лікарня. Від цього залежить те, як швидко вони одужають. Відремонтоване та розширене відділення відповідає усім необхідним вимогам. Проте, дуже сподіваюся, що тих, хто тут лікуватиметься буде якомога менше. Нехай наші діти зростають здоровими!

Проведений капітальний ремонт забезпечує наявність ізольованих палат, достатню кількість окремих санітарно-гігієнічних кімнат, що поліпшують умови перебування хворих та дозволять покращити результати лікування, підвищать профілактику бактеріальних ускладнень при проведенні сучасної, протокольної, високо дозованої терапії з використанням великої кількості медичної апаратури.

Джерело: reporter.pl.ua

Новости RSS   Просмотров(284)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
З нового року в Полтаві сформують Головне управління поліції в області
З нового року в Полтаві сформують Головне управління поліції в області 28 октября 2015

Нова поліція в Полтава має з’явитися в лютому 2016 року. Поки триває 1 етап відбору – здача фізпідготовки.

Просмотров (277)
ГАИ начала использовать голограммы как информационный стенд
ГАИ начала использовать голограммы как информационный стенд 13 августа 2013

Это нововведение - голограмма девушки, работницы ГАИ, рассказывающая о важных вопросах по оформлению документов - уже работает в Ивано-Франковской области, а вскоре может появиться и в Кировоградкой, и в других областях.

Просмотров (21166) Комментариев (3)

ГАИ начала использовать голограммы как информационный стенд - Новости Винницы - Винница - бизнес портал...

25 марта 2017 18:46 | urban decay concealer naked 4 face cosmetics palet
Украина подписала Закон о свободной торговле с СНГ
Украина подписала Закон о свободной торговле с СНГ 9 августа 2012

Об этом сообщает пресс-служба главы государства

Просмотров (20427)
Вернутся к разделу: Полтавские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)