НОВОСТИ

У Полтаві стартував новий хокейний сезон

6 декабря 2010 15:21 | Новости

У Полтаві розпочався перший хокейний турнір цієї зими.
Участь у змаганнях беруть сім колективів серед яких три представляють обласний центр, дві команди з Кременчука та по одній команді з Котельви та Стасів, повідомляє fcvorskla.com.ua.
Фаворитом турніру є ХК “Кременчук” – один з лідерів аматорського хокею не лише Полтавщини, а й України.
Конкуренцію йому складуть дві місцеві хокейні дружини ХК “Полтава-1” та ХК “Космос”.
Саме з ними кременчужани й грали матчі другого та третього туру. У грі проти “Космосу” ХК “Кременчук” програвав 0:4, але переломив хід гри і святкував перемогу 5:4.
У недільній зустрічі з першою командою “Полтави” гості міста знову були у ролі наздоганяючих. Дві шайби Ельдара Махмудова і блискуча гра голкіпера полтавчан Кулика дозволила їхній команді піти на першу перерву з перевагою у дві шайби. Другий період пройшов з точністю до навпаки. Тепер двічі закинули кременчужани, тим самим залишивши питання про переможця на третій період. Лічені секунди пройшли з початку заключної частини гри як знову “Полтава” вийшла вперед.
Команди по черзі могли відзначатися, але прекрасно грали голкіпери, а коли вони були безсилі, то каркас воріт ставав надійним помічником воротаря. На восьмій хвилині знову рахунок зрівняв Лозовський. За дві хвилини Пустовіт робить рахунок 4:3 на користь полтавців, але знову закидає Лозовський.
Вирішальними стали останні хвилини зустрічі, коли кременчужани отримали чисельну перевагу. За чотири хвилини до закінчення Лозовський відправив переможну шайбу у ворота Кулика.

Новости RSS   Просмотров(1844)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
Матч між «Ворсклою» і «Арсеналом» обслуговуватиме львівянин
Матч між «Ворсклою» і «Арсеналом» обслуговуватиме львівянин 28 апреля 2010

Матч 28-го туру чемпіонату України серед команд Прем’єр-лігі між «Ворсклою» і столичним «Арсеналом» обслуговуватиме бригада арбітрів на чолі з арбітром у полі Юрієм Грисьо зі Львова.

Просмотров (892)
Полтавці - переможці першого туру Чемпіонату України з картингу
Полтавці - переможці першого туру Чемпіонату України з картингу 20 апреля 2010

Цього уїк-енду Полтава стала столицею українського картингу. На міському картодромі «Лтава» відбувся перший тур Чемпіонату України з цього виду спорту.

Просмотров (1568)
Сезон великого футболу стартує з «Весняного кубку»
Сезон великого футболу стартує з «Весняного кубку» 15 апреля 2010

Після закінчення міні-футбольних турнірів на поля Полтавського району повертається великий футбол.