НОВОСТИ

У Полтаві по справі дитячого харчування проходять міські чиновники від освіти

24 ноября 2010 15:47 | Новости

 Несвіжі продукти постачали, вигравши тендер
– Розслідування триває з грудня 2009 року – тоді була порушена кримінальна справа по факту підробки посвідчень якості продуктів, які постачали у дошкільні навчальні заклади, – повідомив Юрій Кривобок, слідчий в особливо важливих справах слідчого відділу УБОЗ у Полтавській області. – У судовому порядку ми отримали дозвіл на проведення обшуків у цих постачальників. Виявилося, що всі вони працюють від одного офісу, мають одну бухгалтерію. Було встановлено, що тендери на постачання продуктів у районних управліннях освіти проводилися з порушеннями. Вигравали їх завжди одні й ті ж підприємці, а фактично одна особа. Конкурувати з ними не міг навіть полтавський м’ясокомбінат, який не допустили до тендеру через відсутність якоїсь формальної довідки. Потім переможці тендерів закуповували продукцію у виробників, які не брали участі у тендері.
Підвищували ціну за згодою чиновників
– Через деякий час роботи постачальники зверталися до управління освіти з проханням підняти ціни на продукцію. Незважаючи на те що це прямо суперечить чинному законодавству, посадовці погоджувалися, – продовжує Юрій Кривобок. – Проти трьох чиновників з районних відділів освіти висунуто обвинувачення за статтею 191 частинами 3,4,5 Кримінального Кодексу (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем).
Заборонити працювати підприємству, яке «годує» дітей і досі може лише суд
– Серед інших зловживань: збільшення вартості товару шляхом кількаразового перепродажу продукції самим собі та «співпраця» постачальників з керівництвом дошкільних навчальних закладів, – розповідає слідчий УБОЗу.
Комісія, яка приймала товар, у складі медсестри, головного кухаря, завідуючої «не помічала», що отримує ковбасу другого сорту замість вищого. Загалом, за даними сайту ГУ МВС у Полтавській області, шляхом завищення цін на продукти харчування, що постачалися дітям у дитсадки, службові особи підприємства незаконно заволоділи бюджетними коштами на загальну суму понад 450 тисяч гривень.
Сама фірма, яка функціонує з 2003 року, наразі продовжує постачати продукти в усі дитячі садки, інтернати, санаторії Полтави. Якість товарів, за словами правоохоронців та сенепідеміологів, покращилася, а складське приміщення, де зберігали товар, відремонтували. Справа знаходиться у провадженні. У судовому порядку підприємцю можуть заборонити займатися деякий час підприємницькою діяльністю.

Новости RSS   Просмотров(1892)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
Полтавский ГОК сорвал сессию горсовета, на которой намечался раздел мест у кормушки
Полтавский ГОК сорвал сессию горсовета, на которой намечался раздел мест у кормушки 24 ноября 2010

Сегодняшняя сессия Комсомольского горсовета (Полтавская область) не состоялась из-за отсутствия кворума.

Просмотров (1184)
Кременчуг - второй на Полтавщине по уровню заработной платы
Кременчуг - второй на Полтавщине по уровню заработной платы 24 ноября 2010

За 9 месяцев этого года средняя зарплата в Кременчуге составляла 2,5 тысячи гривен. Больше зарабатывали только в Комсомолске, где средний уровень зарплаты составляет 2850 гривен.

Просмотров (1530)
В Полтаве бастуют предприниматели
В Полтаве бастуют предприниматели 4 ноября 2010

Сегодня ночью в Киев для участия в пикетировании Верховной Рады выехали 400 предпринимателей из Полтавской области.

Просмотров (1502)
Вернутся к разделу: Полтавские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)