НОВОСТИ

Японія передасть медикам Полтавщини нове обладнання

6 октября 2010 15:00 | Новости

 Церемонія відбудеться у Полтавському обласному центрі профілактики ВІЛ-інфекції та боротьби зі СНІДом.

Участь у заході візьмуть надзвичайний та повноважний посол Японії в Україні Ідзава Тадаші, його дружина Ідзава С’юзента-Фуміко, третій секретар посольства Японії Такахаші Юкі, координатори проекту Андрій Бучнев та Ольга Ільїнська, голова Полтавської облдержадміністрації Олександр Удовіченко, заступник голови Полтавської ОДА Олександр Коваль, начальник управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності Дмитро Орлов, виконуючий обов’язки начальника Головного управління охорони здоров’я Юрій Курилко та головні лікарі відповідних закладів охорони здоров’я Володимир Коршенко та Лідія Войтенко.

Як повідомили в прес-центрі головного управління охорони здоров’я Полтавської облдержадміністрації, починаючи з 2002 року, в Україні, у рамках програми «КУСАНОНЕ» реалізовано 51 проект на загальну суму 2,7 млн. доларів США. Цей грант є частиною Японської Офіційної Допомоги Розвитку для України.

У рамках проекту уряд Японії надав фінансову допомогу на суму 44,484 тис. доларів для покращення медичного обладнання відділення інтенсивної терапії Полтавського обласного Центру профілактики ВІЛ-інфекції та боротьби зі СНІДом та 97,081 тис. доларів для реанімаційного відділення Полтавської обласної клінічної інфекційної лікарні. За рахунок цих коштів для відділення інтенсивної терапії було придбано апарат штучної вентиляції легенів, хірургічний монітор, портативний рентген-апарат та інше медичне обладнання, для реанімаційного відділення — апарат штучної вентиляції легенів, реанімаційний стіл для новонароджених, відсмоктувач медичний, монітор пацієнта, пульсоксиметр та інше. Це якісне та ефективне обладнання встановлене у відділеннях даних закладів охорони здоров’я. Його використання значно поліпшило якість діагностичного обстеження пацієнтів.

«Полтавщина»

Новости RSS   Просмотров(1967)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
Полтавська міліція співпрацюватиме із журналістами у новому форматі
Полтавська міліція співпрацюватиме із журналістами у новому форматі 6 октября 2010

До новоствореної наприкінці липня 2010 року Інформаційної ради УМВС області, яка на правах дорадчо-консультативного органу визначатиме критерії інформаційної відкритості ОВС Полтавського регіону, а також сприятиме зміцненню взаємодії структурних підрозділів та міськрайорганів Управління внутрішніх справ із засобами масової інформації, увійшли досвідчені журналісти і громадські діячі Полтавщини

Просмотров (1822)
Для газифікації Семенівського району потрібно понад 12 млн. грн.
Для газифікації Семенівського району потрібно понад 12 млн. грн. 6 октября 2010

Щонайменше 12 млн. грн. потрібно витратити, щоб села Семенівського району були з газом. Поки грошей таких немає. Керівництво району та області робить ставку на завершення будівництва газопроводів з високим рівнем готовності. Фінансування розраховують отримати від НАК «Нафтогаз України».

Просмотров (1569)
На перевозку полтавской власти потратили 350 тысяч
На перевозку полтавской власти потратили 350 тысяч 27 сентября 2010

Полтавская облгосадминистрация заплатила 350 тысяч за услуги по перевозке области.

Просмотров (1245)
Вернутся к разделу: Полтавские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)