НОВОСТИ

Полтавська міліція співпрацюватиме із журналістами у новому форматі

6 октября 2010 14:55 | Новости

 Так, зокрема, функції голови Інформаційної ради покладено на Миколу Ляпаненка, заслуженого журналіста України, генерального директора Полтавської обласної державної телерадіокомпанії «Лтава». Співголовою дорадчого органу обрано начальника міліцейського Главку Олександра Рудяка, а заступниками голови – головного редактора газети «Вечірня Полтава» Володимира Марченка та заступника директора «Нової газети по-полтавськи» Ірину Курочку.

Актив Інформаційної ради формують голова Полтавської обласної організації спілки журналістів України, головний редактор Всеукраїнської громадсько-політичної газети «Зоря Полтавщини» Григорій Гринь та його заступник Людмила Самойлова; завідуючий редакцією художніх програм ОДТРК «Лтава» Олександр Бобошко; власний кореспондент газети «Україна молода» Василь Неїжмак та випускаючий редактор газети «Кременчуцький телеграф» (м. Кременчук) Олег Булашев.

На початку робочої зустрічі керманич міліції області підтвердив офіційний статус затвердженого складу Інформаційної ради УМВС врученням посвідчень і зауважив, що головне завдання створеного дорадчого органу полягає у конструктивній співпраці міліції із ЗМІ, побудованій на засадах відкритості та об’єктивності.

Під час жвавої дискусії учасники засідання висловили свої зауваження і пропозиції щодо удосконалення інформаційного супроводження діяльності органів і підрозділів УМВС, а також розглянули перспективний план спільних заходів. Визначивши режим роботи Інформаційної ради, яка за попередньою домовленістю збиратиметься раз на місяць, її учасники дійшли згоди, що резонансні теми і проблеми, котрі потребують негайного вирішення, будуть приводом для ініціювання позачергових засідань.

Відділ зв'язків із громадськістю УМВС

Новости RSS   Просмотров(1822)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
Для газифікації Семенівського району потрібно понад 12 млн. грн.
Для газифікації Семенівського району потрібно понад 12 млн. грн. 6 октября 2010

Щонайменше 12 млн. грн. потрібно витратити, щоб села Семенівського району були з газом. Поки грошей таких немає. Керівництво району та області робить ставку на завершення будівництва газопроводів з високим рівнем готовності. Фінансування розраховують отримати від НАК «Нафтогаз України».

Просмотров (1569)
На перевозку полтавской власти потратили 350 тысяч
На перевозку полтавской власти потратили 350 тысяч 27 сентября 2010

Полтавская облгосадминистрация заплатила 350 тысяч за услуги по перевозке области.

Просмотров (1245)
У Кобеляцькому районі не вистачає педіатрів
У Кобеляцькому районі не вистачає педіатрів 20 сентября 2010

«Ми веземо своїх дітей до лікаря в очікуванні допомоги, якої не отримуємо. З маленькими дітьми на руках висиджуємо годинами під кабінетами в очікуванні когось із лікарів, які просто фізично не в змозі оглянути всіх. Дітей оглядають терапевти», - обурюється кобелячанка Марина.

Просмотров (2043)
Вернутся к разделу: Полтавские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)