НОВОСТИ

Для газифікації Семенівського району потрібно понад 12 млн. грн.

6 октября 2010 14:41 | Новости

 Щонайменше 12 млн. грн. потрібно витратити, щоб села Семенівського району були з газом. Поки грошей таких немає. Керівництво району та області робить ставку на завершення будівництва газопроводів з високим рівнем готовності. Фінансування розраховують отримати від НАК «Нафтогаз України».

«Я не кажу, що вже завтра ми шапками закидаємо. Я не фокусник - не виймаю гроші з кишені. Але зсунемо з місця цю справу. Разом з керівництвом району ми рано чи пізно вирішимо питання газифікації. Звичайно, намагатимемося якнайшвидше», - сказав перший заступник голови Полтавської облдержадміністрації Володимир Онищенко під час робочої наради з керівниками Семенівщини та представниками підрядних організацій.

Уже за місяць газ обіцяють пустити в оселі мешканців сіл Веселий Поділ та Василівка. Тут будівництво газопроводу уже завершили, залишилося владнати формальності.
Перший заступник голови Семенівської райдержадміністрації Сергій Полупан, зауважив, що на сьогодні в районі газифіковано 17 населених пунктів із 65. «Якщо ми цьогоріч дамо газ в села Василівка, Крива Руда, Заїчинці, Біляки, то у нас залишиться ще чотири села, де газопроводи уже фактично збудовані. Буквально цього року ми можемо пустити газ у с. Греблі, Жовтневе, Богданівка», - сказав Сергій Полупан.
До речі, Семенівщина має чи не найменший показник газифікації в області - до 25%.

Новини Полтавщини

Новости RSS   Просмотров(1568)   Комментариев(0)   Оставить комментарий
На перевозку полтавской власти потратили 350 тысяч
На перевозку полтавской власти потратили 350 тысяч 27 сентября 2010

Полтавская облгосадминистрация заплатила 350 тысяч за услуги по перевозке области.

Просмотров (1245)
У Кобеляцькому районі не вистачає педіатрів
У Кобеляцькому районі не вистачає педіатрів 20 сентября 2010

«Ми веземо своїх дітей до лікаря в очікуванні допомоги, якої не отримуємо. З маленькими дітьми на руках висиджуємо годинами під кабінетами в очікуванні когось із лікарів, які просто фізично не в змозі оглянути всіх. Дітей оглядають терапевти», - обурюється кобелячанка Марина.

Просмотров (2043)
Мэру Полтавы не позволят стереть грань между городом и селом
Мэру Полтавы не позволят стереть грань между городом и селом 16 июля 2010

Напряженные отношения складываются между Полтавским горисполкомом, где заявили о предполагаемом расширении границ областного центра почти на 24%, и руководством пригородного Полтавского района, за счет которого, собственно, и планируется расширить территорию Полтавы.

Просмотров (891)
Вернутся к разделу: Полтавские новости

Имя:

e-mail:

Подписаться на получение уведомлений о новых отзывах:

Комментарий:

Обновить код

Код подтверждения:

(Ваш отзыв появится после проверки редактора)